Rekrutacja wrzesień 2019r.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 lutego 2019r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz kwalifikacji zawodów szkolnictwa branżowego określa jak będzie wyglądało kształcenie od 1 września 2019r.

W Pasja Szkoła Policealna będziemy kształcili na trzech kierunkach:
1) Technik farmaceutyczny, kształcenie będzie się odbywało w środy i czwartki od godz. 18:00, piątki od godz.16:00 oraz soboty i niedziele od godz. 8:30. Nauka będzie trwała 2,5 roku.
2) Technik weterynarii zmienia się forma kształcenia, będą to dwa Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ). Zmienia się forma, ale niewiele zmieni się w przedmiotach zawodowych, pozostają Ci sami nauczyciele, wykładowcy z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM. Zajęcia będą odbywały się w piątki od godz. 16, soboty i niedziele od godz. 8:30. Nauka będzie trwała 2 lata.
3) Technik administracji, zajęcia będą odbywały się co dwa tygodnie w soboty i niedziele od godz. 8:30.

Zapraszamy do zapisów online www.pasjaolsztyn.edu.pl oraz do kontaktu telefonicznego 570 460 350