Pasja Szkoła Policealna
Technik farmaceutyczny, Technik weterynarii, Technik administracji

Matura nie jest wymagana!

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa zdawalność państwowego egzaminu zawodowego (kwalifikacja w zawodzie). Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze słuchacze osiągnęli poziom niemal 100% zdawalności.

Kadra pedagogiczna prowadząca zajęcia to grupa doskonałych dydaktyków prowadzących jednocześnie zajęcia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Są to osoby które nie są jedynie wykładowcami ale jednocześnie prowadzą wieloletnią aktywną praktykę zawodową i są wstanie podzielić się wiedzą praktyczną.

Nastawieni jesteśmy na praktyczną naukę zawodu. W realiach dzisiejszego rynku pracy liczą się umiejętności jakie wyniesie słuchacz z naszego liceum i jak będzie je potrafił wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej.

Szkoła posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna oraz uprawnienia szkoły publicznej.

W naszej szkole naukę mogą pobierać osoby nieposiadające dokumentu zdania matury, wystarczy jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Co oferujemy?

Gwarancję niezmienności kwoty czesnego. W całym całym okresie kształcenia opłaty są na stałym, określonym poziomie.

Uczciwe i jasne zasady określone w umowie którą podpisujemy z każdym uczniem.

Profesjonalne  pracownie do zajęć praktycznych wyposażone w sprzęt, dostosowany do poszczególnych kierunków.

Przyjazną i życzliwą atmosferę. Jesteśmy po to aby pomóc Państwu w realizacji swoich celów życiowych związanych z kwalifikacjami zawodowymi.

Aktualne kierunki kształcenia

Technik administracji

Zawód: TECHNIK ADMINISTRACJI (334306)
Czas trwania – cztery semestry
Zajęcia w soboty i niedziele (od godz. 8:30 do 15:30), średnio co dwa tygodnie

Technik weterynarii

Zawód: TECHNIK WETERYNARII (324002)
Czas trwania – cztery semestry
Zajęcia odbywają się od piątku do niedzieli, co tydzień

Technik farmaceutyczny

Zawód: TECHNIK FARMACEUTYCZNY (321301)
Czas trwania – pięć semestrów
Zajęcia odbywają się od środy do niedzieli, co tydzień.